Aktualności

„RÓŻANIEC DO GRANIC”

W sobotę 7 października – w święto Matki Bożej Różańcowej, w I sobotę miesiąca- wielu naszych parafian, którzy nie wyjechali na granice Polski, zgromadziło się w dolnym kościele, aby modlić się na różańcu.

Po modlitwie różańcowej prowadzonej przez członkinie Wspólnoty MAGNIFICAT zgromadzeni uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Różaniec

Różaniec

Ogłoszenia Parafialne

19 listopad 2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Poniedziałek – 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

Wtorek – 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Środa – 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy - patronki organistów, chórów i muzyków kościelnych.

Orędownictwu św. Cecylii polecamy wszystkich zaangażowanych w piękno śpiewu liturgicznego oraz muzyki organowej. Pamiętajmy w modlitwach o naszym organiście - p. Marku .

W każdą środę o godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu; o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o godz. 17.30 – Msza św.

Piątek – 24 listopada – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

-ostatni piątek miesiąca – Msza św. i modlitwa za Ojczyznę o godz. 18.30.

W przyszłą niedzielę, 26 listopada, przypada UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania:

- Poniedziałek – 20 listopada - III grupa o godz. 19.15;

- Piątek – 24 listopada - o godz. 19.00 Adoracja - „Uwielbieniem” (dla wszystkich przygotowujących się do sakramentu).Zapraszamy wszystkich chętnych parafian do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Spotkanie Wspólnoty MAGNIFICAT we wtorek ok. godz. 18-tej, tj. po Mszy św. o godz. 17.30.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.15.

W każdy czwartek o godz. 19.30 Kurs przedmałżeński.

Spotkanie Grupy Młodzieżowej w piątek o godz.18.00.

Na sali „B” dyżuruje Pani, która przyjmuje miesięczne ofiary na deklaracje parafialne. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” - za ofiarność, pomoc i modlitwę. Można również otrzymać pozycje książkowe, karty okolicznościowe, dewocjonalia, prasę katolicką.

 

 

v