Aktualności

Ogłoszenia Parafialne

15 września 2019

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj „Dzień środków oddziaływania społecznego”. Rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem „ Zamieszkać razem z Jezusem”.

Poniedziałek – 16 września – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

Wtorek – 17 września – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.

Środa – 18 września – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona polskiej młodzieży. Prośmy przez jego wstawiennictwo o świętość dla dzieci i młodzieży.

Czwartek - 19 września - wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika.

Piątek - 20 września - wspomnienie św. męczennika Andrzeja Kim Teagon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

Sobota – 21 września – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

W czwartek 19 września około godz. 18.15 przybędzie pielgrzymka różańcowa z parafii św. Jakuba.

Wszystkich, którzy pragną lepiej poznać kult Bożego Miłosierdzia zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek 20 września na Mszę św. o godz. 18.30. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz konferencja Ks. Mariusza .

Młodzież kl. VII i VIII , która pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, prosimy, by zapisywała się na przygotowanie u Ks. Daniela - do końca września.

W niedzielę 22.09.2019 r. XXIV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. „ Rodzina Bogiem silna mocą swojego narodu „

W przyszłą niedzielę 22.09.2019 na Mszę św. o godz. 13.15 zapraszamy małżeństwa na uroczyste odnowienie ślubów małżeńskich .

Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.15

Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi oraz mamy w stanie błogosławionym na Chrześcijańskie Spotkania Mam, na wspólną rozmowę o doświadczeniu macierzyństwa . spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 10.00 w Sali A przy kancelarii parafialnej .

Na sali „B” dyżuruje Pani, która przyjmuje miesięczne ofiary na deklaracje parafialne. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” - za ofiarność, pomoc i modlitwę.

Na sali „B” można otrzymać prasę katolicką, wydawnictwa religijne, dewocjonalia.

 

 

v